۱۱ اسفند ۱۴۰۲

[av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’small’ shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=” attachment=” attachment_size=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” av_element_hidden_in_editor=’0′]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”]

[av_textblock size=” font_color=’custom’ color=’#3eb0c1′ admin_preview_bg=”]

سوالات متداول

[/av_textblock]

[av_toggle_container initial=’0′ mode=’accordion’ sort=”]
[av_toggle title=’تفاوت محصول های «طبیعی» و «بیو» در چیست؟’ tags=”]

محصول های طبیعی حاوی ترکیب های گیاهی هستند اما محصول های بیو غیر از ترکیب های گیاهی، یکی از برچسب های بیولوژیک را هم دارند و این برچسب، نداشتن مواد رنگی اسانس دار صنعتی را در آنها تایید می کند.

[/av_toggle]
[av_toggle title=’آیا استفاده از کرم های لاغری موثر است؟’ tags=”]
به دنبال مصرف موادغذایی، بیش از حد نیاز، سلول های چربی (ادیپوسیت ها) بزرگ و تکثیر می شوند تا بتوانند چربی ها را درون خود ذخیره کنند. این سلول ها زیر پوست و بین اندام های داخلی جمع می شوند و تشکیل بافت چربی می دهند. کرم های لاغری از ذخیره چربی در بافت چربی زیر پوست پیشگیری می کنند و حالت زیباتری به پوست می دهند. البته راه حل های دیگری هم جز مصرف کرم های لاغری وجود دارد؛ مثلا برخی از مواد مانند کافئین به خصوص وقتی صبح مصرف شوند، سوخت وساز چربی را بالا می برند. برخی دیگر مانند فلوریدزین هم که در سیب وجود دارند، به خصوص اگر عصر مصرف شوند، ذخیره چربی را کاهش می دهند. مشکل اصلی کرم های لاغری این است که باید به طور مرتب و روزانه مصرف شوند در غیر این صورت چربی دوباره زیر پوست ذخیره می شود و حالتی نازیبا به آن می دهد.
[/av_toggle]
[av_toggle title=’آیا میتوان برای درمان چاقی، لیزر لیپولیزانجام داد؟’ tags=”]

لیزر لیپولیز روشی برای از بین بردن چربی های موضعی است و درمان چاقی کل بدن نیست

[/av_toggle]
[av_toggle title=’آیا تمام افرادی که دچار چاقی هستند می‌توانند لیپوساکشن انجام دهند؟’ tags=”]
مهمترین مسئله در پاسخ به این سوال میزان چاقی است، بیماران باید بر اساس BMI خود (رک: اندازه‌گیری معیار توده بدن)در مورد اینکه می‌توانند از لیپوساکشن استفاده کنند یا خیر تصمیم بگیرند. دومین مسئله، قوام و کیفیت پوست و وجود شلی و افتادگی آن است. اگر پوست ترک‌های فراوان و افتادگی زیادی داشته باشد باید به همراه انجام لیپوساکشن این پوست اضافه نیز برداشته شود
[/av_toggle]
[av_toggle title=’چه مدت پس از انجام لیپولیز می‌توان فعالیت‌های بدنی را شروع کرد؟’ tags=”]
توصیه شده است که تمام بیمارانی که تحت عمل لیپولیزر قرار می‌گیرند، در اولین زمان ممکن پس از عمل شروع به راه رفتن و استفاده از اندام خود نمایند. این بیماران به هیچ‌وجه نباید استراحت مطلق داشته باشند و بی‌حرکت در تخت بخوابند. افرادی که تحت عمل لیپولیز قرار می‌گیرند به محض اینکه احساس کردند می‌توانند کار کنند باید کار خود را شروع کنند. راه رفتن و انجام ورزش‌های سبک هیچ منعی ندارد و در اسرع وقت باید شروع شود.
[/av_toggle]
[av_toggle title=’در چه مواردی می‌توان از انتقال چربی استفاده کرد؟’ tags=”]

اصولاً از انتقال چربی برای پرکردن نسوج نرم استفاده می‌شود. در ناحیه صورت می‌توان از چربی برای پر کردن خط اشک، خط اخم، پر کردن و بزرگ کردن گونه، لب‌ها و چانه استفاده کرد.
از انتقال چربی می‌توان جهت از بین بردن چین و چروک پشت دست و بزرگ کردن باسن و سینه هم استفاده کرد.

[/av_toggle]
[av_toggle title=’آیا اثر و جایی از عمل انتقال چربی باقی می‌ماند؟’ tags=”]

هم برداشتن و هم تزریق چربی به وسیله سوزن‌های مخصوص انجام می‌شود و به همین دلیل عمل جراحی انتقال چربی هیچ اثر و جایی ندارد.

[/av_toggle]
[av_toggle title=’چند بار می‌توان انتقال چربی را انجام داد؟’ tags=”]

انتقال چربی از نظر تعداد و محل انتقال محدودیتی ندارد، به شرط این که بیمار چربی لازم و در دسترس برای انتقال داشته باشد. توصیه رایج این است که انتقال چربی دو بار آن هم به فاصله شش ماه انجام دهد.

[/av_toggle]
[av_toggle title=’آیا نقاط مختلف بدن از نظر برداشتن چربی مزیتی بر هم دارند؟’ tags=”]

بله، چربی‌های نقاط مختلف بدن گیرنده‌های مختلفی دارند که ماندگاری آن‌ها را پس از انتقال تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. توصیه شده است که در صورت امکان چربی از ناحیه زیر ناف و پهلوها برداشته شود.

[/av_toggle]
[/av_toggle_container]

[/av_one_full][/av_section]

سوالی برایتان پیش آماده؟ با ما گفتگو کنید
×
×