۱۱ اسفند ۱۴۰۲

گاهی جوش های چرکی یادگارهای بدی از خود باقی میگذارن که بهشون اسکار آکنه میگیم. روش های درمانی برای محو کردن اسکار آکنه بسیار متفاوت ه و وابسته به نوع اسکار و وسعت اون و خیلی وقت های ترکیب روش های مختلف لازم میشه.

یکی از روش های درمان اسکار آکنه تزریق فیلر (پرکننده) در عمق اسکارهای گود و فرورفته است که برای این کار من از فیلر الانسه با ماندگاری بیش از ۴ سال استفاده میکنم که نتایج عالی با رضایت بالا به همراه داشته. بهتره همزمان با تزریق ژل ساب سیژن (Subcision) هم انجام بشه که به معنی جدا کردن چسبندگی های زیر اسکار به وسیله کانولای تزریق ه.

پست ها و تصاویر مرتبط در صفحه اینستاگرام:

 

View this post on Instagram

 

. درمان جاى جوش با ساب سیژن و تزریق همزمان فیلر الانسه👇 درمان اسکارهاى به جا مانده از جوش هاى قدیمى مستلزم استفاده از تکنیک ها و تجهیزات مختلفه. استفاده از روش هاى تهاجمى و فرایند طبیعى پیر شدن پوست باعث میشه اسکارهاى گود بیشتر به چشم بیان💢 استفاده از فیلرهاى کلاژن ساز مثل الانسه، همزمان با انجام ساب سیژن یکى از روش هاى جدید با نتایج کوتاه مدت و بلند مدت عالیه 👍 @drtaba #ellanse

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

 

View this post on Instagram

 

. درمان اسکار آکنه با فیلر الانسه👇 اسکارهاى باقى مانده از جوش هاى قدیمى، از علل شایع مراجعه به کلینیک هاى زیبائیه و درمان اون سخت💢 اگر کسى با یه اسکار گود که افتادگى گونه اون رو تشدید کرده به من مراجعه کنه، قطعا اولین کار تزریق فیلر کلاژنساز همراه با ساب سیژن کنولا خواهد بود. عکس مقایسه امروز با چهار ماه پیشه😍 @drtaba #ellanse #درمان_اسکار_آکنه #الانسه #سابسیژن #درمان_جای_جوش

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

آخرین پست ها

درباره ما

دکتر سید حسن طباطبایی نژاد، دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران (ورودی ۱۳۶۹) هستم. دوره های تخصصی پوست و زیبایی (Cosmetic Dermatology) را نزد اساتید بنام داخلی و خارجی گذرانده و مفتخرم تجربه سال ها فعالیت حرفه ای در حوزه پوست و زیبایی و خدمات بین المللی سلامت را در خدمت هموطنان عزیز مقیم داخل وخارج کشور به کار گیرم.

به همین منظور این وب سایت برای انتشار مقالات و دیدگاههای علمی اینجانب، بازنشر اطلاعات علمی مفید و ارتباط با علاقمندان و ارائه خدمات بهتر به مراجعین طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

5 + 3 =

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

سوالی برایتان پیش آماده؟ با ما گفتگو کنید
×
×