۱۱ اسفند ۱۴۰۲


خط خنده (Smile lines/Laugh lines) گودی پرانتزی شکل کنار لب هاست که در پایین لب به نام خط غم یا خط اندوه یا خط ماریونت (Marionette lines) ادامه پیدا میکنه.
خط خنده محل تلاقی گونه با پشت لب ه و چون این دو ناحیه در یک سطح نیستن، خط خنده از کودکی وجود داره و در واقع وجه تمایز گونه انسان با پوزه حیوانات ه.
عمیق شدن خط خنده نشانه ای از بالا رفتن سن و به همین دلیل یکی از دلایل مهم مراجعه به پزشکان زیبایی ه. ساده ترین کار هم البته تزریق فیلر خط خنده که بعد از چند ماه احساس میشه که ژل رفته و مراجعه مجدد و تزریق دوباره فیلر. متاسفانه این روش نا صحیح درمان به شدت رواج داره و باعث تغییر غیر طبیعی آناتومی لبخند میشه.
خوب ه بدونین خط خنده به دلیل تارهای محکمی که از استخوان به سطح پوست وصل شدن، تقریبا افتادگی نداره. در واقع این چربی های سطحی گونه هست که روی خط خنده میافته. پس درمان صحیح خط خنده لیفت گونه است که با نخ لیفت سیلوئت انجام میشه. البته تزریق فیلر خط خنده هم برای درمان چروک های ماندگار لازم ه که فیلر های کلاژن ساز مثل الانسه و رادیس انتخاب های اول هستن.
پست های و تصاویر مرتبط در صفحه اینستاگرام:

 

View this post on Instagram

 

. فیلر بیس بینی👇 یکی از از تغییرات مهم چهره که بعد سی سالگی خودش رو نشون میده گودی بیس یا پایه بینی ه. این گودی مثلثی که به خالی شدن ناحیه ای هرمی شکل در زیر پره های بینی و همینطور کاهش چربی پشت لب مربوط میشه، افتادگی کل بینی رو به وجود میاره. 💢 خیلی وقت ها به این نکته توجه نمیشه و در نتیجه افراد دنبال رینوپلاستی ترمیمی یا لیفت سانترال لب میرن. یا اینکه با تزریق های متعدد در ناحیه خط خنده، فرم ارتباط طبیعی پشت لب و گونه رو به هم میریزن. توضیحات ویدئو رو ببینید و اگه مفید بود به اشتراک بذارید.🙏 @drtaba #فیلر_بیس_بینی #خط_خنده #رینوپلاستی #لیفت_سانترال_لب #کانتورینگ_صورت

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

 

View this post on Instagram

 

. لیفت نخ سیلوئت فول فیس👇 تصویر بالا مربوط به قبل از کارگذاشتن نخ و تصویر پایین پنج روز بعده. هدف مقایسه قبل و بعد نیست، چون زاویه عکاسى متفاوته. دو نکته رو خواستم بیان کنم. یکى اینکه نخ سیلوئت دوره نقاهت نداره و من از ایشون نخواسته بودم براى ویزیت بیان. بلکه خواهرگلشون رو آورده بودن کلینیک براى لیفت با نخ و این نکته دومه. رضایت لیفت با نخ سیلوئت فوق العاده بالاست.👌 براشون استریت فول فیس( خط خنده و اندوه) گذاشتیم همراه با یه تزریق کوچیک چانه.👍 @drtaba #لیفت_گونه #نخ_سیلوئت #کانتورینگ #لیفت_با_نخ #silhouettesoft #threadlift

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

 

View this post on Instagram

 

. درمان چروک خط خنده با الانسه+ساب سیژن👈🏻 یکى از علل شایع مراجعه به کلینیک هاى زیبایى شکایت از چروک خط خنده است که بعضا به اشتباه با تزریق حجم بالاى فیلر هیالورونیک اسید سعى بر همسطح کردن ناحیه مى شود که تاثیر معکوس در زیبایى فرد دارد😳 در واقع عمیق دلیل عمیق شدن خط خنده افتادگى ناحیه گونه است که مى بایست با حجم دهى گونه یا لیفت با نخ درمان شود💢 با این وجود عمیق شدن خط خنده باعث ایجاد چروک ماندگار در این ناحیه مى شود که به دلیل تحرک دائمى ناحیه درمان پیشنهادى ما تزریق فیلر کلاژنساز الانسه بهمراه جدا کردن چسبندگى هاى زیرپوستى بوسیله ساب سیژن هست💯 بدون کبودى و با کمترین درد‼️ #drtaba #ellansefiller

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

آخرین پست ها

درباره ما

دکتر سید حسن طباطبایی نژاد، دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران (ورودی ۱۳۶۹) هستم. دوره های تخصصی پوست و زیبایی (Cosmetic Dermatology) را نزد اساتید بنام داخلی و خارجی گذرانده و مفتخرم تجربه سال ها فعالیت حرفه ای در حوزه پوست و زیبایی و خدمات بین المللی سلامت را در خدمت هموطنان عزیز مقیم داخل وخارج کشور به کار گیرم.

به همین منظور این وب سایت برای انتشار مقالات و دیدگاههای علمی اینجانب، بازنشر اطلاعات علمی مفید و ارتباط با علاقمندان و ارائه خدمات بهتر به مراجعین طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

2 × پنج =

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

سوالی برایتان پیش آماده؟ با ما گفتگو کنید
×
×