۱۱ اسفند ۱۴۰۲

چند وقت پیش با چنتا عکس و مقاله یه مدل لب تو اینستاگرام وایرال شد که به عنوان لب شیطانى، یا اختاپوسى یا چترى معروف شد که با اینکه خیلى نقدهاى منفى بهش شد و میدونیم کلیش فوتوشاپ بود، باعث شد مدل لب روسى معروف بشه.
اما تکنیکی که به روش روسی مشهوره در واقع تکنیکى بنام ریزقطره یا خیمه اى (Micro-droplet/Tenting) هست که به شکل تزریق هاى موازى با مقدار کم از روى خط لب انجام میشه. از نظر نتیجه فوق العاده است و سال هاست روش مورد علاقه منه. فقط بدیش اینه که چون تعداد تزریق ها و سوزن هایى که میخورى بالاست، احتمال کبودى و ورم روزهاى بعدش به نسبت اون تزریق که کلا ٢ نقطه بالا و دو نقطه پایین میزنن و با ماساژ پخشش میکنن، بیشتره.
پزشک هاى روسى همین تکنیک میکرودراپلت رو استفاده میکنن و بخصوص هشتى بالا و برجستگى هاى لب پائین رو خیلى تشدید میکنن که گاهى فرم لب رو تو نیمرخ غیر طبیعى میکنه.
در هر صورت توجه داشته باشین که مدل هایى مثل لب روسى، یا هالیوودى یا پاریسى فقط یه قالب کلى رو مطرح میکنن و بیشتر کاربرد تبلیغی دارن و در تزریق لب ممکنه با توجه به فرم مورد نظر ترکیبی از تکنیک ها مورد استفاده قرار بگیره.
پست های و تصاویر مرتبط در صفحه اینستاگرام:

 

View this post on Instagram

 

. در باره لب روسى👇 کلا یه تفاوت عمده در دنیاى این ور با جهان اونور، تفاوت رفتار و تعامل مردم با یکدیگه اس. براى همین اینجا کمتر میبینیم یه متخصص – حالا تو هر حرفه اى – براى شما وقت بذاره و در مورد کالا یا خدمتى که به شما عرضه کرده اطلاعات جامع بده. اصلا شاید هر چى سر به مهر تر، براى مشترى شرقى جذابتر💢 حالا داستان لب روسى چیه؟ چند وقت پیش با چنتا عکس و مقاله یه مدل لب تو اینستاگرام وایرال شد که به عنوان لب شیطانى، یا اختاپوسى یا چترى معروف شد که با اینکه خیلى نقدهاى منفى بهش شد و میدونیم کلیش فوتوشاپ بود، باعث شد مدل لب روسى معروف بشه. چرا؟ چون این عکسا از روسیه در اومده بود.💢 این توضیح رو هم بدم که اصولا فیلر لب چون تقاضاى بالایى داره تو همه جاى دنیا هم دست توش زیاده هم دستکارى عکسا. گاهى نمیتونى تشخیص بدى که این لب زیبا رو یه متخصص کار کرده یا فلان آرایشگر. مخصوصا وقتى نور و زاویه و بازى با رنگ و عشوه و چیزهاى دیگه قاطیش میشه. اما به هر حالا فیلر لب یه جور هنره که هم باید کیفیت پروداکت دستت باشه، هم با تکنیک هاى تزریق آشنا باشى تا با عشق و حوصله و توجه به نسبت هاى مقدس زیبایى یک لب نزدیک به ایده آل در بیارى.💢 حالا اون مدلى که پزشک هاى روس انجام میدن و براتون عکساى خوباشون رو گذاشتم چیه؟ در واقع تکنیکى بنام ریزقطره یا خیمه اى هست که به شکل تزریق هاى موازى با مقدار کم از روى خط لب انجام میشه. از نظر نتیجه فوق العاده است و سال هاست روش مورد علاقه منه. فقط بدیش اینه که چون تعداد تزریق ها و سوزن هایى که میخورى بالاست، احتمال کبودى و ورم روزهاى بعدش به نسبت اون تزریق که کلا ٢ نقطه بالا و دو نقطه پایین میزنن و با ماساژ پخشش میکنن، بیشتره💢 پزشک هاى روسى همین تکنیک میکرودراپلت رو استفاده میکنن و بخصوص هشتى بالا و برجستگى هاى لب پائین رو خیلى تشدید میکنن که گاهى فرم لب رو تو نیمرخ غیر طبیعى میکنه. در هر صورت توجه داشته باشین که مدل هایى مثل لب روسى، یا هالیوودى یا پاریسى فقط یه قالب کلى رو مطرح میکنن. تزریق ایده آل در هر ناحیه اى فقط یک روش صحیح داره که اونم بر پایه نگاه پنج وجهى به زیبایى اتفاق میافته، یعنى؛ تقارن-تعادل-تناسب-جوانى-جنسیت💯 @drtaba #لب_روسى

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

 

View this post on Instagram

 

. فرمدهى ناحیه لب👇 پست دیشب رو که میدیدم، گفتم پست رو با مقایسه عکس شش ماه پیش تکرار کنم. البته با توضیحات جدید.💢 اولیش اهمیت نگاه ناحیه اى به زیبایى چهره است. مثلا ناحیه لب شامل خود لب، پشت لب بالا و زیر لب میشه. خیلى وقت ها لب تزریق میشه، اما چون بخش ساپورتیو لب پایین افتادگى داره، لب فرم زیباى خودش رو نمیگیره. همین مسئله در مورد پشت لب بالا هم اتفاق میافته. بعدیش در مورد تزریق فیلر لبه و این مدل لب روسى که داستانى شده واسه خودش. چیزى که به لب روسى معروفه یه بخشیش تکنیکه که همون روش تزریق قطره اى یا خیمه ای از روى خط لبه به جاى اون روشى که چهارتا تزریق بالا و پایین لب انجام میشه و با ماساژ تو لب پخش میکنن. بخش دیگش برجسته کردن کمان لب بالا و نزدیک کردن برجستگى هاى لب پایین به همدیگس. خیلیم خوبه و چندین ساله تکنیک مورد علاقه منه. اما مدل لب نیست و تزریق لب درست فقط یک روش داره و اون احترام به اصول آستتیک(زیبایی شناسى)، آناتومى لب و اطراف لب، تسلط بر تکنیک هاى تزریق و استفاده از پروداکت مناسبه.💯 به هر حال براى ایشون لب روسى زدیم(به امید روزى که لب شیرازى و همدانى تو دنیا مشهور بشه!) دو سى سى و البته کل ناحیه لب و چانه و بیس بینى تزریق شده و الان که شش ماه از تزریق لب گذشته تغییرات مشهوده.😍 @drtaba #ژل_لب #فرمدهی_صورت #فرمدهی_لب #لب_روسی #ژل_لب_طبیعی

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

آخرین پست ها

درباره ما

دکتر سید حسن طباطبایی نژاد، دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران (ورودی ۱۳۶۹) هستم. دوره های تخصصی پوست و زیبایی (Cosmetic Dermatology) را نزد اساتید بنام داخلی و خارجی گذرانده و مفتخرم تجربه سال ها فعالیت حرفه ای در حوزه پوست و زیبایی و خدمات بین المللی سلامت را در خدمت هموطنان عزیز مقیم داخل وخارج کشور به کار گیرم.

به همین منظور این وب سایت برای انتشار مقالات و دیدگاههای علمی اینجانب، بازنشر اطلاعات علمی مفید و ارتباط با علاقمندان و ارائه خدمات بهتر به مراجعین طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نوزده + یک =

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

سوالی برایتان پیش آماده؟ با ما گفتگو کنید
×
×