فیلر کلاژن ساز اسکالپترا (®Sculptra)

فیلر اسکالپترا (از جنس پلی ال لاکتیک اسید)، مانند فیلرهای الانسه(پلی کاپرولاکتون) و رادیس(کلسیم هیدروکسی آپاتیت) باعث تحریک کلاژن سازی و حجم دهی طبیعی در محل تزریق میشه. با این تفاوت که بر خلاف دو تای دیگه حالت ژل نداره و به صورت پودر هست و باید قبل تزریق در مایع(نرمال سالین) حل بشه. همین تفاوت باعث میشه که در محدوده وسیع تری تزریق بشه و به همین دلیل برای حجم دهی اندام کاربرد داره.
اسکالپترا داخل ویال (مثل شیشه پنی سیلین) عرضه میشه و معمولا هر ویال رو با ۱۰ تا ۱۲ سی سی مایع مخلوط میکنیم. برای ایجاد حجم مناسب بهتره اسکالپترا رو در ۲ تا ۳ نوبت با فاصله یک ماه تزریق کنیم و اون موقع تاثیرش بیش از ۲ تا ۷ سال باقی میمونه.
یکی از کاربردهای اسکالپترا فرم دهی باسن ه که البته برای نتیجه مطلوب به تعداد زیادی ویال نیاز میشه. هزینه به نسبت بالاست اما حجم دهی کاملا طبیعی داره، سلولیت رو برطرف میکنه و تا حدود ۷ سال ماندگاری داره.
تزریق اسکالپترا به صورت در سنین بالا باعث جوانسازی با ماندگاری بالا و از بین رفتن چروک های ماندگار میشه. اسکالپترا برای جوانسازی پوست بازو، شکم، دکلته و بیکینی استفاده میشه.
پست های و تصاویر مرتبط در صفحه اینستاگرام:

 

View this post on Instagram

 

. تزریق فیلر اسکالپترا برای درمان افتادگی بازو👇 فیلرهای بایو استیمولاتور (محرک کلاژنسازی) حاوی ماده فعالی هستن که فرایند کلاژنسازی را در پوست تحریک میکنن. الانسه، رادیس و اسکالپترا معتبر ترین فیلرهای بایواستیمولاتور ن که طی سالها اثربخشی و ایمنی آنها اثبات شده و در اقصی نقاط دنیا استفاده می شن. 👌 بر خلاف الانسه و رادیس که حالت ژلی دارن، اسکالپترا به شکل پودره و معمولا با ده سی سی مایع مخلوط میشه. بنابراین تو سطح بیشتری منتشر میشه و به همین دلیل بیشتر به عنوان فیلر بادی شناخته میشه. اسکالپترا علاوه بر صورت، برای نواحی مثل بازو، ران، شکم، دکلته، بیکینی و باسن استفاده میشه.💯 یکی از کاربردهای اسکالپترا درمان افتادگی بازو هست. با تزریق این فیلر پوست بازو تحریک به کلاژنسازی میشه و از میزان افتادگی و شلی پوست کاسته میشه. معمولاً تزریق اسکالپترا دو تا سه نوبت با فاصله یک ماه انجام میشه و تاثیرش دو تا پنج سال باقی میمونه.👍 @drtaba #sculptraaesthetic #ellanse #radiesse #biostimulator #اسکالپترا #لیفت_بازو #افتادگی_بازو

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *