کانتورینگ سیگما شیپ (®Sigma-shape)

دکتر ماریسیو دیمایو جراح پلاستیک برزیلى هستن که نقش مهمى در توسعه کاربرد فیلرها در پزشکى زیبایى داشته و دارن. زیگما شیپ روش پیشنهادى ایشون براى فرمدهى گونه، زاویه فک و چانه است که تزریق در ٧ ناحیه براى خانم ها رو شامل میشه:
نقاط یک و دو: قوس گونه
نقطه سه: زاویه فک
نقاط چهار و پنج: خط فکى
نقاط شش و هفت: چانه
این ٧ نقطه که شکل یک سیگما را دنبال میکنن، در واقع همون منحنى اوجى (Ogee curve) یا S زیبایى ه که به سمت چانه کش دادن، چون در گذشته مثل الان به اهمیت چانه در زیبایى توجه نمیشد.
سیگماشیپ یک مدل ساده شده براى علمى کردن مفهوم زیبایی ه. بنابراین ممکنه در چهره شما بعضى از نقاط اوکى باشه یا برعکس لازم باشه براى رسیدن به اون فرم زیباتر شما در نواحى دیگه هم فیلر تزریق بشه.
زیگما شیپ آقایون ٩ نقطه اى ه که تفاوت ش با مدل خانم ها در فرم زاویه فک هست که تزریق پشت فک داریم تا زاویه فک مردونه بشه و دیگرى تزریق چانه که بجاى وسط در گوشه ها انجام میشه تا چانه پهن تر دیده بشه.
پست های و تصاویر مرتبط در صفحه اینستاگرام:

 

View this post on Instagram

 

. سیگما شیپ(زیگما شیپ) یا جوانسازى ٧ نقطه اى👇 تعدادى از دوستان در مورد فرمدهى سیگماشیپ یا زیگما شیپ پرسیده بودن👈🏻 دکتر ماریسیو دیمایو جراح پلاستیک برزیلى هستن که نقش مهمى در توسعه کاربرد فیلرها در پزشکى زیبایى داشته و دارن. سیگما شیپ روش پیشنهادى ایشون براى فرمدهى گونه، زاویه فک و چانه است که تزریق در ٧ ناحیه براى خانم ها رو شامل میشه: ١ و ٢ ) قوس گونه ٣) زاویه فک ۴ و ۵) خط فکى ۶ و ٧) چانه این ٧ نقطه که شکل یک سیگما را دنبال میکنن، در واقع همون منحنى اوجى ه(s زیبایى) که به سمت چانه کش دادن، چون در گذشته مثل الان به اهمیت چانه در زیبایى توجه نمیشد.💢 حالا سوال اینجاست که آیا براى همه تزریق تو این ٧ نقطه لازمه؟ پاسخ اینه که سیگماشیپ یک مدل ساده شده براى علمى کردن مفهوم زیبائیه. بنابراین ممکنه در چهره شما بعضى از نقاط اوکى باشه یا برعکس لازم باشه براى رسیدن به اون فرم زیباتر شما در نواحى دیگه هم فیلر تزریق بشه.💯 @drtaba #سیگماشیپ #زیگماشیپ

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

 

View this post on Instagram

 

. سیگما شیپ (زیگما شیپ) ٩ نقطه اى آقایان👇 در ادامه پست قبلى، همانطور که گفته شد، سیگماشیپ پیشنهاد آقاى دکتر دیمایو براى فرمدهى صورت هست که در خانم ها ٧ ناحیه تزریق و در آقایان ٩ ناحیه رو شامل میشه💢 تفاوت سیگما شیپ آقایان یکى در فرم زاویه فک هست که تزریق پشت فک داریم تا زاویه فک مردونه بشه و دیگرى تزریق چانه که بجاى وسط در گوشه ها انجام میشه تا چانه پهن تر دیده بشه.👊 @drtaba #سیگماشیپ #زیگماشیپ

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *