۱۱ اسفند ۱۴۰۲

دکتر ماریسیو دیمایو جراح پلاستیک برزیلى هستن که نقش مهمى در توسعه کاربرد فیلرها در پزشکى زیبایى داشته و دارن. زیگما شیپ روش پیشنهادى ایشون براى فرمدهى گونه، زاویه فک و چانه است که تزریق در ٧ ناحیه براى خانم ها رو شامل میشه:
نقاط یک و دو: قوس گونه
نقطه سه: زاویه فک
نقاط چهار و پنج: خط فکى
نقاط شش و هفت: چانه
این ٧ نقطه که شکل یک سیگما را دنبال میکنن، در واقع همون منحنى اوجى (Ogee curve) یا S زیبایى ه که به سمت چانه کش دادن، چون در گذشته مثل الان به اهمیت چانه در زیبایى توجه نمیشد.
سیگماشیپ یک مدل ساده شده براى علمى کردن مفهوم زیبایی ه. بنابراین ممکنه در چهره شما بعضى از نقاط اوکى باشه یا برعکس لازم باشه براى رسیدن به اون فرم زیباتر شما در نواحى دیگه هم فیلر تزریق بشه.
زیگما شیپ آقایون ٩ نقطه اى ه که تفاوت ش با مدل خانم ها در فرم زاویه فک هست که تزریق پشت فک داریم تا زاویه فک مردونه بشه و دیگرى تزریق چانه که بجاى وسط در گوشه ها انجام میشه تا چانه پهن تر دیده بشه.
پست های و تصاویر مرتبط در صفحه اینستاگرام:

 

View this post on Instagram

 

. سیگما شیپ(زیگما شیپ) یا جوانسازى ٧ نقطه اى👇 تعدادى از دوستان در مورد فرمدهى سیگماشیپ یا زیگما شیپ پرسیده بودن👈🏻 دکتر ماریسیو دیمایو جراح پلاستیک برزیلى هستن که نقش مهمى در توسعه کاربرد فیلرها در پزشکى زیبایى داشته و دارن. سیگما شیپ روش پیشنهادى ایشون براى فرمدهى گونه، زاویه فک و چانه است که تزریق در ٧ ناحیه براى خانم ها رو شامل میشه: ١ و ٢ ) قوس گونه ٣) زاویه فک ۴ و ۵) خط فکى ۶ و ٧) چانه این ٧ نقطه که شکل یک سیگما را دنبال میکنن، در واقع همون منحنى اوجى ه(s زیبایى) که به سمت چانه کش دادن، چون در گذشته مثل الان به اهمیت چانه در زیبایى توجه نمیشد.💢 حالا سوال اینجاست که آیا براى همه تزریق تو این ٧ نقطه لازمه؟ پاسخ اینه که سیگماشیپ یک مدل ساده شده براى علمى کردن مفهوم زیبائیه. بنابراین ممکنه در چهره شما بعضى از نقاط اوکى باشه یا برعکس لازم باشه براى رسیدن به اون فرم زیباتر شما در نواحى دیگه هم فیلر تزریق بشه.💯 @drtaba #سیگماشیپ #زیگماشیپ

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

 

View this post on Instagram

 

. سیگما شیپ (زیگما شیپ) ٩ نقطه اى آقایان👇 در ادامه پست قبلى، همانطور که گفته شد، سیگماشیپ پیشنهاد آقاى دکتر دیمایو براى فرمدهى صورت هست که در خانم ها ٧ ناحیه تزریق و در آقایان ٩ ناحیه رو شامل میشه💢 تفاوت سیگما شیپ آقایان یکى در فرم زاویه فک هست که تزریق پشت فک داریم تا زاویه فک مردونه بشه و دیگرى تزریق چانه که بجاى وسط در گوشه ها انجام میشه تا چانه پهن تر دیده بشه.👊 @drtaba #سیگماشیپ #زیگماشیپ

A post shared by دکتر سید حسن طباطبایی نژاد (@drtaba) on

آخرین پست ها

درباره ما

دکتر سید حسن طباطبایی نژاد، دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران (ورودی ۱۳۶۹) هستم. دوره های تخصصی پوست و زیبایی (Cosmetic Dermatology) را نزد اساتید بنام داخلی و خارجی گذرانده و مفتخرم تجربه سال ها فعالیت حرفه ای در حوزه پوست و زیبایی و خدمات بین المللی سلامت را در خدمت هموطنان عزیز مقیم داخل وخارج کشور به کار گیرم.

به همین منظور این وب سایت برای انتشار مقالات و دیدگاههای علمی اینجانب، بازنشر اطلاعات علمی مفید و ارتباط با علاقمندان و ارائه خدمات بهتر به مراجعین طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

12 − دو =

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

سوالی برایتان پیش آماده؟ با ما گفتگو کنید
×
×