۱۱ اسفند ۱۴۰۲

استخوانبندی لگن، حجم عضلات سرینی، حجم چربی و سفتی پوست عوامل شکل دهنده باسن هستن.
به جز پروتز جامد، برخی از فیلرها (پرکننده ها) برای حجمدهی باسن استفاده میشن که مهمترین اونها چربی خود فرد ه که از اطراف شکم و پهلو برداشت و به باسن تزریق میشه. ترنسفر چربی در افراد نسبتا چاق خوب جواب میده چون علاوه بر حجم بالای چربی، خالی شدن شکم و پهلو حجم باسن رو بیشتر نشون میده.
اما برای کسانی که چربی ندارن، تنها راه حل استاندارد تزریق فیلر اسکالپترا هست که حجم ملایمی ایجاد میکنه و تاثیرش رو با کلاژنسازی و سفت کردن پوست باسن و چربی های زیرجلدی میذاره.
ژل های هیالورونیک اسید اصلا گزینه خوبی برای لیفت باسن نیستن.
گروه بعدی فیلرهای خطرناک هستن که تحت عنوان پروتئین سویا، چربی مصنوعی یا هر عنوان فریبنده دیگه ای تزریق میشن که معمولا روغن های نباتی هستن و به دلیل دائمی بودن ممکنه دیر یا زود بدن به اونها واکنش نشون بده و با عواقب خطرناک و حتی کشنده همراه بشن.
برای توضیحات بیشتر پست های اینستاگرام ما رو ببینید:

آخرین پست ها

درباره ما

دکتر سید حسن طباطبایی نژاد، دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران (ورودی ۱۳۶۹) هستم. دوره های تخصصی پوست و زیبایی (Cosmetic Dermatology) را نزد اساتید بنام داخلی و خارجی گذرانده و مفتخرم تجربه سال ها فعالیت حرفه ای در حوزه پوست و زیبایی و خدمات بین المللی سلامت را در خدمت هموطنان عزیز مقیم داخل وخارج کشور به کار گیرم.

به همین منظور این وب سایت برای انتشار مقالات و دیدگاههای علمی اینجانب، بازنشر اطلاعات علمی مفید و ارتباط با علاقمندان و ارائه خدمات بهتر به مراجعین طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

4 × پنج =

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

سوالی برایتان پیش آماده؟ با ما گفتگو کنید
×
×